קופת גמל להשקעה

"אלטשולר שחם חיסכון פלוס"

כדי לסייע לכם להגשים חלומות

first

אפשרות משיכה בכל עת וללא מינימום הפקדה*

first

הקופה מתאימה לכל גיל ולחיסכון לטווח קצר, בינוני או ארוך עבורך ועבור ילדיך

first

מגוון מסלולי השקעה לבחירתך ואפשרות מעבר בין מסלולים בכל עת ללא תשלום מס

first

פיזור השקעות רחב

button
loader
השאירו פרטים ונחזור אליכם
humam
phone
mail

הפלוס שלנו:
אלטשולר שחם חיסכון פלוס

קופות הגמל של אלטשולר שחם
הן מהמובילות בשוק ההון*

מעל 25 שנות ניסיון
בשוק ההון

ניהול מקצועי, איכותי
בבית השקעות מהמובילים בתחום

שאלות ותשובות

מדובר במכשיר חיסכון שמאפשר לכם להפקיד כספים לקופת גמל שתנוהל על ידי מנהל השקעות מקצועי, עם יתרון חשוב שניתן למשוך את הכסף שנצבר ללא "קנס" בכל עת, גם לפני גיל הפרישה, במשיכה של סכום חד פעמי או בצורה קצבתית לאחר גיל 60. מי שימשוך את הכסף לאחר גיל 60 יזכה להטבות מס מיוחדות, ואף לפטור ממסים אם ימשוך את הכסף כקצבה.
מדובר במכשירים דומים בעיקרון, אבל היתרון הגדול בקופת גמל להשקעה הוא שיש לה נזילות תמידית, כלומר ניתן למשוך את הכספים בכל עת באופן חד פעמי ללא "קנס" פירעון מוקדם, בעוד בקופת גמל רגילה ניתן למשוך את הכספים רק לאחר גיל 60 בצורה קצבתית.
קופת גמל להשקעה מתאימה לכל חוסך היות וכל אחד רשאי לפתוח קופה כזו, בכל גיל וללא סכום מינימאלי, ותדירות ההפקדות נתונה לבחירתו של החוסך - ניתן להפקיד באופן שוטף או באופן חד-פעמי. במילים אחרות, קופת גמל להשקעה היא מכשיר חיסכון נהדר גם עבור משקיעים בעלי אופק קצר או בינוני שכספם "שוכב" בבנק וגם עבור חוסכים לטווח ארוך המעוניינים ביצירת תוספת לקצבת הפנסיה העתידית שלהם.
כן, הקופה נזילה כל הזמן ולכן ניתן למשוך את הכספים שנצברו בה בכל עת בסכום חד-פעמי או באמצעות קצבה (מעל גיל 60) ללא "קנס" על פירעון מוקדם.
משיכת הכספים מקופת גמל להשקעה אפשרית בצורה הונית בכל רגע נתון, גם מתחת לגיל הפרישה, לפי בחירתכם. בעת משיכה חד-פעמית (הונית) תשלמו מס של 25% על הרווח הריאלי, בדיוק כפי שנהוג באפיקי השקעה אחרים. משקיעים מתמידים שיבחרו למשוך את הכספים מעל גיל 60 וברשותם קצבת פנסיה גבוהה מכ- 4,500 שקלים בחודש, ייהנו מפטור מלא מתשלום מסים במקרה של משיכה כקצבה.
אין מינימום להפקדה לקופה, כלומר ניתן להפקיד כספים החל מהשקל הראשון. סכום ההפקדה המקסימאלי לקופה החדשה הוא 70,000 שקלים לאדם בשנה. כספים מעבר לסכום זה ניתן להשקיע כרגיל באמצעות מכשירים אחרים כגון קרנות נאמנות, קופות גמל רגילות או תיק מנוהל.
בדיוק כמו באפיקים המנוהלים האחרים, גם הכספים בקופת הגמל החדשה מנוהלים על ידי גוף השקעות מוסמך באמצעות מגוון רחב של מסלולי השקעה בהתאם לאופייכם ולצרכיכם.
בעתיד הקרוב צפויה להיות מאושרת האפשרות לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים בגובה של עד 78% מסך הכספים שנצברו בקופה.

לא בטוחים שהבנתם למה זה כדאי?
צפו בסרטון

button

השאירו פרטים ונחזור אליכם

humam
phone
email
רואים את התמונה המלאה
  • הערות משפטיות:
  • *בקופת גמל להשקעה קיימת תקרת הפקדה שנתית של 70 אלף ₪ לאדם. סכום תקרת ההפקדה מתייחס להפקדות עמית בכלל חשבונותיו בכל קופות הגמל להשקעה והוא יעודכן מדי שנה בהתאם למדד המחירים לצרכן.
  • אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי ו/או ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח.
  • האמור לעיל כפוף להוראות ההסדר התחיקתי, הוראות התקנון הרלוונטי והנחיות החברה.
  • אין באמור לעיל כדי למצות ו/או להחליף את הוראות חוק קופות הגמל ו/או פקודת מס הכנסה ו/או הוראות כל דין.
  • אין לראות באמור לעיל התחייבות של החברה להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד.
  • אין בדירוגי העבר כדי להבטיח דירוג דומה בעתיד.
  • החברה רשאית לשנות את אופי מדיניות ההשקעה ו/או הרכב הנכסים כפי שיוחלט מעת לעת בכפוף לתקנון הקופה והוראות ההסדר התחיקתי.